Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Gördüğünüze inanın - 16- 17 Nisan

  Gördüğünüze inanın Kampanyası Money Club Kart ile yapılan her 50TL'lik alışverişte geçerlidir. Kampanya alkollü içkiler, sigara, oparetör TL ürün yükleme satışları, elektrikli ve elektronik ürünler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutan kampanya harcama kotasına dahil değildir.
 • Money Club Kart ile tek seferde 10TL'lik Nesquick süt ve toz alışverişine Vialand

  16 - 30 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market'ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 10 TL ve üzeri Nesquik markalı aromalı süt ve toz ürünleri alışverişiniz sonrasında kasa fişinizde Vialand Tema Park'ta geçerli %50 indirim kodu çıkacaktır. İndirimden yararlanmak için %50 indirim kodunu gişeden bilet alımı esnasında gişe görevlisine gösterilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Tema Park biletleri satın alma süresi 20 Mayıs 2015 tarihine kadardır. Kampanya kapsamındaki Tema Park'a girişler 15 Haziran tarihine kadar gerçekleştirilebilir. Tema Park giriş biletleri Vialand Tema Park gişeleri veya Vialand.com'dan satın alınabilir. İndirim kodu minimum 1 maksimum 4 tam bilet için geçerlidir. Her Money Club Kart sahibi sadece bir kez kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında verilen kodlar tek kullanımlıktır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Vialand, Nestle ve Migros Ticaret A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. İndirimden faydalanan müşteriler Vialand.com'da belirtilen Tema Park genel kurallarına uymak zorundadır.
 • Money Club Kart ile her gün tek seferde 15 TL’lik Pronto Ahşap Temizleyici

  15 - 30 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros veya Migros Jet mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya süresi boyunca saat 10:00 itibariyle her gün Pronto ve Mr Muscle ürünlerinden 15 TL satınalım yapan ilk 100 kişiye 15 Money hediyesi verilecektir. 15 Money kazanımı ile ilgili müşteri bilgilendirmesi işleme alt kasa fişinde yer alan açıklama ile yapılacaktır. Kampanyadan, kampanya tarih aralığı boyunca her gün tüm mağazalardan alışveriş yapan ilk 100 kişi yararlanacaktır. Hak edilen Money'ler 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan kartlara yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 30 Money kazanabilir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL'dir.
 • Önce kuponları sonra hediye bıçakları biriktirin!

  2 Nisan - 10 Haziran 2015 tarihlerinde Tansaş Mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak her 10 TL'lik alışverişe 1 adet kupon verilecektir. Toplamış olduğunuz kuponları broşürünüzdeki kupon alanına yapıştırınız. Gerekli kupon adedini biriktirdiğinizde istediğiniz ürünü 24.06.2015 tarihine kadar kasalardan alabilirsiniz. Kampanya süresinde dilediğiniz kadar kupon biriktirebilir ve ürün alabilirsiniz. 10 TL'lik harcama tutarına sigara, alkollü içecekler, TL yükleme, elektirikli ve elektronik ürünler dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Tek seferde 10tllik form bisküvi ve tahıl gevreği alımına 5 money

  2-15 Nisan 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde tek seferde 10 TL değerinde form bisküvi veya tahıl gevreği alımına 5 Money hediye edilecektir. Her alışverişte 5, kampanya kapsamında toplamda 10 Money kazanılabilir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar kampanyaya dahil değildir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Tek seferde 35tllik kağıt havlu, peçete, mendil, tuvalet kağıdı alımına 10 Money

  Kampanyalar 2 – 15 Nisan 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kağıt havlu, kağıt peçete, kağıt mendil veya tuvalet kağıtları ürünlerinden tek seferde yapılacak 35 TL ve üzeri alışverişe 10 Money hediye edilecektir. Tüm kağıt havlu, kağıt peçete, kağıt mendil ve tuvalet kağıtları kampanyaya dahildir. Temizlik kağıtları kampanyasında bir alışverişte en fazla 10 Money, kampanya dönemi boyunca en fazla 20 Money kazanılabilir. Form ürünleri kampanyasında ise tek seferde 10 TL’lik form bisküvi ve tahıl gevreği alımına 5 money hediye edilecektir. Tüm form bisküviler ve tahıl gevrekleri kampanyaya dahildir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanabilecektir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar kampanayaya dahil değildir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi payaşmış Money Club Kart’lar kampanya kapsamında değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, MONEY yazarak 5818’ e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kart’ında cep telefonu bilgisi olan müşteriler her iki kampanyaya da dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Her mağazadaki şanslı bir kişiye bahar temizliği seti hediye

  02.04.2015-15.04.2015 tarihleri arasında Migros,5M Migros,Migrosjet,Tansaş mağazalarından veya Sanal Merket’ten Money Clup Kart, Money Bonus ya da Money Clup özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.Kampanya süresi boyunca temizlik ürünlerinden (tüm çamaşır veya bulaşık deterjanları ,yüzey temizleyicileri ,sabunlar (katı ,sıvı veya jel ), halı şampuanları leke çıkarıcı ve koruyucular, oda kokuları ,temizlik bezleri,süngerler ve temizlik setleri ) birlikte veya aynı gün içerisinde her bir mağazadan tek seferde 30 TL ve katları tutarında ( her 30 TL ‘ ye bir çekiliş hakkı ) alışveriş yapan müşterilere hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilecektir.Kampanya çekilişi her mağazadan ayrı ayrı yapılacaktır.Kampanyadan ,kampanya tarih aralığı boyunca her mağazadan alışveriş yapan 1 kişi yararlanacaktır.Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır.Kart üyelik bilgilerinin güncelliği , doğruluğu , yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.Çekilişte toplam 1.158 kişiye KDV dahil 74 TL değerinde Bahar Temizliği Seti ( 1 adet CAMSİLMATİK 1 lt,1 adet VİLEDA MİKROFİBERLİ TEMİZLİK BEZİ 4’lü , 1 adet S.BRİTE YEŞİL OLUKLU SÜNGER PAKET 5 ‘li,1 adet VİLEDA STANDART ELDİVEN ORTA , 1 adet MARC AHŞAP TEMİZLEYİCİ 900 ml,1 ader KOSLA HALI ŞAMPUANI ELDE TEMİZLİK 850 ml,1 adet OTOMATİK ACTİVE FRESH 1.5 kg 10 YIKAMA, 1 adet DOMESTOS DAĞ ESİTİSİ 810 gr,1 adet CIF AMONYAKLI 500 ml,1 adet VANISH KOSLA TÜL PARLATICI 500 ml,1 adet MARC LAVANTA 900 ml ) ikramiyesi verilecektir.Ürünler talihlilerin Money Clup Kart’larına yüklenecektir.Kampanya döneminde satışa açık olan mağaza sayısında değişiklik olursa talıhlı sayısı da buna göre değişecektir.Kazanılan ürünler 31.12.2015 tarihine kadar saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo Hizm.Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah.Mesut Cemil Sok. No:30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunun Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hizm.Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.Bir kişi birden fazla ,ikramiye kazanamaz.Kampanya ile ilgile ayrıntılı bilgiye moneyclupkart.com’dan ulaşabilirsiniz.Bu çekilişe katılan herkes,yukarıdaki şartları kabul etmiş satılır.
 • PO Moneygil Kazandırmaya Devam Ediyor

  Kampanya, 19 Mart - 21 Nisan 2015 tarihlerinde anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından,Migros,Tansaş,Macrocenter,5M Migros,MigrosJet mağazalarından veya Migros Sanal Market'ten Money Clup Kart, Money Bonus , veya Positive Card ile alışverişlerde geçerlidir.Kampanya kapsamında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ya da ayrı ayrı alışveriş toplamında 200 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri,20 TL değerinde Money ve 20 TL değerinde (2000) Positive puanı sadece 1 kez ,toplam 40 TL değerinde puan kazanabilecektir.Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda aynı kartın kullanılması gerekmektedir.Kampanyaya katılmak için MONEYPO yazıp ,5818'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.SMS ücretleri müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.Harcamaların farklı kartlar ile yapılması halinde ödül kazanılamayacaktır.Kazanılan puanlar ,30 Nisan 2015'te alım yapılan karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir.Migros Grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler,sigara,operatör TL yükleme ürünleri,puan kullanımları,alışverişte kazanılan anında indirimler ve yenıden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişler tüm akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımlarında kullanılabilecektir.Kazanılan Money'ler hem Petrol Ofisi'nde akaryakıt veya otogazalımlarında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir.Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez yaralanabilir.Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Clup ve Positive Card'ın hem Money Clup hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.Kampanya kapsamında Positice Card ve Money Clup başvuru formu fenel şartları geçerlidir.Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklı tutar.Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclupkart.com , www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir.sorunlarınız için 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0800 211 02 29-0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.
 • Rexona ile daha fazla Survivor

  Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş tarafından MPI’nin 12.03.2015 tarihli ve 715-1791 sayılı izni ile gerçekleştirilecektir. 19.03.2015(Saat:09.00)–01.04.2015(Saat:22.00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet, Sanal Market ve Tansas Mağazaları’ndan Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş’nin tüm Rexona Deo Sprey ürünlerinden tek seferde 2 adet (her 2 adet Rexona Deo Sprey alışverişine 1 çekiliş hakkı) satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alısverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Çekilişte 5 kişi, çift kişilik Survivor Seyahati (24.05.2015-20.06.2015 tarihleri arasında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin belirleyecegi 3 gece/4 gün 4 Yıldızlı Otel’de Çift kişilik standart odada kahvaltı ve birinci, ikinci ve üçüncü gün akşam yemeği dahil konaklama, havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri, Santo Domingo-İstanbul-Santo Domingo ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri, Program süresince, belirlenen iki günde City Sightseeing Tur programı dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize ve pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı, yukarıda belirtilmeyen öğünler ve diğer özel harcamalar talihlilere aittir.)(Degeri:3.534,02 Euro) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş, 10.04.2015 tarihinde, saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Sti. Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İs Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Sonuçlar 14.04.2015 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.S sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 29.04.2015, yedek talihliler 14.05.2015 tarihine kadar kimlikleri ve fiş/faturaları ile U2 Tanıtım’a başvurmadıkları takdirde ikramiyelerini teslim alamazlar. Çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.S., Migros Ticaret A.S. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalısanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 No.lu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Gazete veya Ekmek Her gün Bedava

  1-31 Mart tarihlerinde Tansaş mağazalarından kayıtlı Money Club Kart veya Money Bonus ile toplamda yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişinize, 1-30 Nisan tarihleri boyunca her gün 1 adet gazete veya 1 adet normal ekmek ücretsiz olarak verilecektir. Kampanya harcama kotasına alkol, sigara, TL yükleme işlemleri dahil değildir. Hediye ürünün, kampanya koşulunu sağlayan Money Club Kart veya Money Bonus ile alınması gerekmektedir. 1-30 Nisan tarihleri arasında ödül ürününden günde yalnızca bir kere yararlanılabilir. Kampanya günlük ulusal gazeteler için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club Kart’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “TANSAS” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Bilgi: 444 10 44
 • Hindi, tavuk, Money'de bolluk!

  5-18 Şubat 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 15 TL ve üzer piliç ve hindi ürünü alımı yapan tüketicilerimize 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015’e kadar kullanılabilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Pirinç, bulgur, bakliyat, Money’leri cebe at!

  22 Ocak-4 Şubat 2015 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Marketten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile bakliyat, pirinç veya bulgur ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya her marka bakliyat, pirinç ve bulgur ürünü dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “5MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Topladım, böldüm, çıkardım Money Topla ürünleriyle 21 Money

  22 Ocak - 4 Şubat 2015 tarihleri arasında Tansaş Mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneylerin son kullanma tarihi 30 Haziran 2015’tir. Kazanılan Moneyler iki gün içinde karta yüklenecektir. Money Topla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Money topla ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Cep numaramla money club fırsatları yanında

  Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.