Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Bebeklere büyük kazanç

  Bebe Money kazanmak için Bebe Money üyesi olmanız gerekmektedir. Bebe Money üyesi olmak için; BebeMoney yazarak bir bosluk bırakıp Money Club Kart numaranızı 5818’e SMS atabilirsiniz veya moneyclubkart.com üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bu fiyatlar Money Club Kart ve Money Bonus ile yapacagınız alısverislerde geçerlidir.
 • MCK ile tek seferde 15TL ve üzeri tavuk veya hindi ürünü alışverişine 5 Money hediye

  26 Kasım-9 Aralık 2015 tarihlerinde Migros, Tansaş ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus ile tek seferde 15 TL ve üzeri tavuk veya hindi ürünü alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015 e kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • MCK ile tek seferde 30TL ve üzeri peynir alışverişine 30 Money hediye

  26 Kasım-9 Aralık 2015 tarihlerinde Migros, Tansaş ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus ile tek seferde 30 TL ve üzeri peynir alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015 e kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • MCK ile tek seferde 10TL ve üzeri ekmek alışverişine 3 Money hediye

  26 Kasım-9 Aralık 2015 tarihlerinde Migros, Tansaş ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus ile tek seferde 10 TL ve üzeri ekmek alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015 e kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 10 TL’lik Ace Ultra Çamaşır Suyu Alışverişinize 2 Money Hediye!

  12 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapacağınız 10 TL’lik Ace Ultra çeşitleri alışverişinize 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’leriniz 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir.

  Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL ‘dir.
 • Migrostan finish hepsi bir arada 76 lı tablet al PO da yakıt kazan

  29 Ekim-11 Kasım 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde Finish Hepsi Bir Arada 76’lı Tablet ürün alışverişine 10 TL değerinde (1000) Positive puan kazanılacaktır. Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 20 Kasım 2015’te alım yapılan karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir. Kampanyadan bir müşteri en fazla 2 kez yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclubkart.com, www.positivecard.com.tr veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Kampanya ürünü stoklarla sınırlıdır.
 • Pril Bulaşık Makinası ürünlerinden MCK ile tek seferde 25T lik alışveriş

  15-28 Ekim 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapacağınız 25 TL’lik Pril Bulaşık Makinesi ürünleri alışverişinize 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’leriniz 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL ‘dir.
 • Kendinize iyi bakın, 10 Money kazanın!

  15-28 Ekim 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet magazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diger kartlar ile tek seferde yapılacak her 25 TL’lik ürün alısverisine 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satıs amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlıs bilgi paylasılmıs Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil degildir. 1 Money, 1 TL‘dir. Kampanya dönemi boyunca aynı kisi bu kampanyadan en fazla 3 kez yararlanabilir.
 • Tek seferde 30TL lik tıraş ürünleri alışverişinize 15 Money hediye!

  Kampanyalar, 15-28 Ekim 2015 tarihlerinde Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 1) Tek seferde 7 TL ve üzeri bisküvi, kek ve gofret alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Her alışverişte 3, kampanya dönemi boyunca toplam 6 Money kazanılabilir. Kampanyaya tüm bisküvi, kek ve gofret çeşitleri dahildir. 2) Tek seferde 30 TL ve üzeri tıraş ürünleri alışverişine 15 Money hediye edilecektir. Her alışverişte 15, kampanya dönemi boyunca toplam 30 Money kazanılabilir. Kampanyaya tüm tıraş ürünleri; tıraş aletleri, tıraş köpüğü-jeli-kremi ve tıraş sonrası ürünleri, tıraş losyonu ve kolonyası dahildir. 3) Tek seferde 15 TL ve üzeri hijyenik ped alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya tüm hijyenik, günlük, ultra pedler ve tamponlar dahildir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 2li Paket Pringles Al Karaoke Seti Kazan

  Bu fiyatlar Money Club Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Daha fazla bilgi ve kayıt işlemleri için www.pringles.com.tr’yi ziyaret edin. Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.
 • Tek seferde 25TL lik çay ve kahve ürünü alışverişinize 5 Money Hediye!

  3-16 Eylül 2015 tarihlerinde Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 25 TL ve üzeri çay ve kahve ürünleri alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya tüm dökme çaylar, poşetli, bitki ve meyve çayları ve tüm kahve çeşitleri dahildir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015 e kadar kullanılabilecektir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • MCK ile Tek Seferde 15TL ve üzeri nestlé kahvaltılık gevrek alana 3 Money Hediye!

  6-19 Ağustos 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 15 TL’lik Nestlé markalı tahıl gevreği alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL’dir.
 • Tek seferde 20tl lik şampuan ve saç bakım ürünleri alışverişinize 5 Money hediye!

  6-19 Ağustos 2015 tarihlerinde Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 20TL ve üzeri şampuan, şampuan sonrası ürünler, saç boyaları, saç şekillendiricileri ve saç fırça/tarayıcıları ürünlerindeki alışverişlerinize 5 Money hediye edilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros MağazaM uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Her mağazadaki şanslı bir kişiye bahar temizliği seti hediye

  02.04.2015-15.04.2015 tarihleri arasında Migros,5M Migros,Migrosjet,Tansaş mağazalarından veya Sanal Merket’ten Money Clup Kart, Money Bonus ya da Money Clup özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.Kampanya süresi boyunca temizlik ürünlerinden (tüm çamaşır veya bulaşık deterjanları ,yüzey temizleyicileri ,sabunlar (katı ,sıvı veya jel ), halı şampuanları leke çıkarıcı ve koruyucular, oda kokuları ,temizlik bezleri,süngerler ve temizlik setleri ) birlikte veya aynı gün içerisinde her bir mağazadan tek seferde 30 TL ve katları tutarında ( her 30 TL ‘ ye bir çekiliş hakkı ) alışveriş yapan müşterilere hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilecektir.Kampanya çekilişi her mağazadan ayrı ayrı yapılacaktır.Kampanyadan ,kampanya tarih aralığı boyunca her mağazadan alışveriş yapan 1 kişi yararlanacaktır.Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır.Kart üyelik bilgilerinin güncelliği , doğruluğu , yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.Çekilişte toplam 1.158 kişiye KDV dahil 74 TL değerinde Bahar Temizliği Seti ( 1 adet CAMSİLMATİK 1 lt,1 adet VİLEDA MİKROFİBERLİ TEMİZLİK BEZİ 4’lü , 1 adet S.BRİTE YEŞİL OLUKLU SÜNGER PAKET 5 ‘li,1 adet VİLEDA STANDART ELDİVEN ORTA , 1 adet MARC AHŞAP TEMİZLEYİCİ 900 ml,1 ader KOSLA HALI ŞAMPUANI ELDE TEMİZLİK 850 ml,1 adet OTOMATİK ACTİVE FRESH 1.5 kg 10 YIKAMA, 1 adet DOMESTOS DAĞ ESİTİSİ 810 gr,1 adet CIF AMONYAKLI 500 ml,1 adet VANISH KOSLA TÜL PARLATICI 500 ml,1 adet MARC LAVANTA 900 ml ) ikramiyesi verilecektir.Ürünler talihlilerin Money Clup Kart’larına yüklenecektir.Kampanya döneminde satışa açık olan mağaza sayısında değişiklik olursa talıhlı sayısı da buna göre değişecektir.Kazanılan ürünler 31.12.2015 tarihine kadar saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo Hizm.Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah.Mesut Cemil Sok. No:30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunun Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hizm.Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.Bir kişi birden fazla ,ikramiye kazanamaz.Kampanya ile ilgile ayrıntılı bilgiye moneyclupkart.com’dan ulaşabilirsiniz.Bu çekilişe katılan herkes,yukarıdaki şartları kabul etmiş satılır.
 • Cep numaramla money club fırsatları yanında

  Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.