Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Yumoş - Tek seferde 20 TL'lik Yumoş Extra alışverişine Yumoş Battaniye anında hediye

  4 - 17 Şubat tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 20 TL’lik Yumoş Extra alışverişinize Yumoş battaniye hediye edilecektir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır. Maksimum 3 adet hediye ürün alınabilir. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.
 • Money Bonus ile 2 kere 100 TL alışverişe 30 Money hediye

  4 Şubat-2 Mart 2016 tarihleri arasında Money Bonus kredi kartı ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde, 2 defa 100 TL ve üzeri alışveriş yapan; kampanyaya SMS ile katılan kart sahipleri 30 Money, Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 35 Money kazanacaktır. Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce; “MARKET” yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.Kampanya farklı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Alkol, sigara, TL yükleme, elektrik-elektronik ürünler kampanyaya dahil değildir.Kampanya müşteri bazındadır. Money Bonus sahibi her müşteri SMS kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 Money, BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 35 Money kazanabilir.Kazanılan Money’ler 9-18 Mart 2016 tarihleri arasında kazanan kart ile sadece Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’te kullanılmalıdır. 18 Mart’a kadar kullanılmayan Money’ler, 19 Mart 2016 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya sadece Money Bonus kredi kartları için geçerlidir. Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlere Money Bonus ile başlanması ve ödemenin Money Bonus ile yapılması gerekmektedir.Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Money Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.Kampanyaya öncelikle SMS yolu ile katılan kart sahipleri, katılımını iptal ederek tekrar BonusFlaş üzerinden katılım sağlayamayacaklardır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.Gönderilen SMS‘ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.Garanti Bankası ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.Detaylı bilgi için www.moneyclubkart.com.tr ve www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Migros Sanal Market’ten yapılan alışverişlerde, sipariş sonucunda oluşan fatura tutarı ve fatura tarihi geçerli olacaktır. Fatura tutarı 100 TL altında sonuçlanan alışverişler ve kampanya tarih aralığı dışında teslim edilen siparişler kampanya kapsamı dışında kalacaktır.
 • MCK İle tek seferde 20 TL ve üzeri Borcam ve cam ürünleri alışverişine 10 Money hediye

  4-17 Şubat 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 20 TL ve üzeri borcam veya cam ürünleri alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • MCK ile orkide alımına 5 Money hediye

  4-17 Şubat 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile orkide alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Garnier - MCK ile tek seferde her 5 TL'lik Garnier alışverişinize 1 çekiliş hakkı

  Bu kampanya L’ORÉAL TÜRKİYE KOZMETİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş. tarafından MPİ’nin 14.01.2016 tarih ve 58259698-255.01.02/76-441 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 21.01.2016 saat: 10:00 – 03.02.2016 saat: 22:00 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarından, Sanal mağazalardan tek seferde 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL’lik alış için bir çekiliş hakkı) tüm L’oreal Garnier ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 19.02.2016 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 2 kişi 2.699,84 TL değerinde APPLE IPHONE 6 – 16 GB SILVER (hat ve kart hariçtir), 2 kişi 691,48 TL değerinde IPAD MİNİ 16 GB Wİ-Fİ SILVER, 6 kişi 165,20 TL değerinde IPOD SHUFFLE 2 GB SILVER kazanacaktır. Kazanan talihliler 24.02.2016 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacaktır. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine, çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya yalnızca Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yöneliktir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye teslimatında fiş-fatura ibrazı zorunludur. Çekilişe Migros Ticaret A.Ş. , LOREAL TURKİYE KOZMETİK SAN. VE TİC. A.S. ve Hedef Çek. Ve Org. Hiz. LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır.
 • Cep numaramla money club fırsatları yanında

  Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.