Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Kampanya 25 Temmuz 2014 – 8 Ağustos 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Tansaş mağazalarında geçerlidir. Kampanyaya dahil olan mağazalarda 3 TL karşılığında kasada satılan ve 2.fiş olarak müşteriye verilen fırsat kuponu, 8 Eylül 2014 tarihine kadar, www.joygame.com üzerinden yapılacak Wolfteam oyun yüklemelerinde kullanılabilir. Tek kullanımlık fırsat kuponu ile tek seferde yapılacak 25 TL’lik yükleme ile 50 TL değerinde Wolfteam paketi kazanılacaktır. 50 TL değerinde Wolfteam paketi kazanmak için minimum 25 TL yükleme yapılması gerekmektedir. Tek seferde 25 TL üzeri yükleme yapılsa dahi 50 TL değerinde Wolfteam Paketi kazanılacaktır. Fırsat kuponunun alt kısmında bulunan şifrenin, bakiye yükleme sırasında gerekli alana girilmesi gerekir. Fırsat kuponu başka bir promosyon ile birlikte kullanılmaz ve tek kullanımlıktır. Tansaş kasalarından 3 TL karşılığında sahip olabileceğiniz fırsat kuponu Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir. Fırsat kuponunun kaybolmasından Joygame ve Migros T.A.Ş sorumlu tutulamaz. Kampanyaya dahil olan mağazaları www.tansas.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Bu broşür kampanyayı tanıtıcı materyaldir. Kampanyada fırsat kuponu satışları 100.000 adet ile sınırlıdır.

  50 TL’lik Wolfteam Hediye Paketi İçeriği:
  - 7 Günlük AKEI-47 PT
  - 1 Günlük C-95 AT
  - 7 Günlük Çin Bombası
  - 1 Günlük CXE4-Storm PX
  - 7 Günlük EF-2000 LIMITED
  - 1 Günlük ESL-8 AT
  - 1 Günlük Havai Fişek Bombası
  - 1 Günlük Halloween Grenade
  - 1 Günlük Illude Vaganova Ivanov
  - 30 Günlük Sıfır Ceza Etkisi
  - 7 Günlük Yeniden Doğuş Süresi Sıfırlama

  Kampanyanın Geçerli Olduğu Mağazalar için tıklayınız
 • Kampanya 17-30 Temmuz tarihleri arasında Migros, Migros Jet, 5M Migros, Tansaş mağazalarında ve Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 15 TL ve üzeri Beypiliç taze ve işlenmiş ürün alışverişlerinde geçerlidir. İndirimli Burger King menü şifreniz alışverişiniz sonrasında kasa fişinizde çıkacaktır. Her Money Club üyesi kampanyadan sınırsız yararlanabilir. Kampanyada kazanılan şifreler 30 Eylül 2014 tarihine kadar, Edirne Kapıkule, Havalimanı ve Mobil Burger King restoranları haricindeki tüm Burger King restoranlarında geçerli olup, paket serviste geçerli değildir. Kasa fişinizde çıkacak olan tek kullanımlık şifreniz ile Burger King menü ( 1 chicken Royale Sandiviç,1 King Chicken Sandiviç , 6’lı Tenders, 2 Küçük Boy İçecek, 1 Büyük Boy Patates )30,00 TL yerine 14,90 TL’ye satın alınacaktır. Şifrenizi, ödeme sırasında Burger King restoranlarındaki kasa görevlilerine iletmeniz gerekmektedir. Kampanya şifresi başka bir promosyon ile birlikte kullanılmaz ve tek alışveriş için geçerlidir. Kampanya menüsünde yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, limonata, çilekli limonata ve milkshake dahil değildir. Kampanya şifrenizin kaybolmasından Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya sadece MMM, 5M ve Maxi Tansaşlarda geçerlidir. Çekler; 5 TL’lik alıma kadar bisküvi, çikolata, oyuncak ve sütlerde ücretsiz alışveriş sağlayacaktır. Çeklerin kullanımı ancak Money Club Kart ile gerçekleştirilebilecektir. Çekler sadece bayramın ilk günü, 28 Temmuz’da dağıtılacak, fakat indirim 28 Temmuz-3 Ağustos 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya mağazalardaki çek adedi ile sınırlıdır.
 • 17-30 Temmuz 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile bayramlık çikolata ve şeker ürünlerinden tek seferde yapılacak 40 TL ve üzeri alışverişe 5 Money, Money Bonus ile yapılacak ödemelerde ekstra 10 Money daha hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Money Bonus’a verilecek olan ekstra Money, kasa işleminin Money Bonus ile başlatılması ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması durumunda yüklenecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014’e kadar kullanılabilecektir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.
 • 2014 yılı boyunca kampanyaya dahil Tansas magazalarından Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile tek seferde yapılacak 30 TL ve üzeri alısverislerde müsteriye 1 adet Tansas Esnaf El Ele Indirim Çeki verilecektir. Müsterilerimiz bu çek ile kampanyaya dahil esnaflardan tercih ettikleri birinde indirim hakkı kazanacaklardır. Indirim çeki tek kullanımlıktır, indirim oranları ve kullanım detayları çek üzerinde belirtilmektedir. Çekin ödeme öncesi esnafa teslim edilmesi gerekmektedir. Her alısveriste sadece 1 adet indirim çeki kullanılabilir, çekler birlestirilerek kullanılamaz. 30 TL harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, TL yükleme ve yeniden satıs amaçlı toplu satın alımlar dahil degildir. Detayları kampanyaya dahil Tansas magazalarından ve tansas.com.tr’den ögrenebilirsiniz. Dilek ve önerileriniz için Müsteri Hizmetleri: 444 10 44
 • Kartın Yanında Olmasa Bile  SMS olarak iletilen kartsız alışveriş şifresi kasiyere bildirilerek alışverişe devam edilecektir. Kodun geçerliliği 24 saattir. Cep telefonundan kartsız alışveriş şifresi alabilme uygulaması yalnızca kayıtlı ve cep telefonu sistemde tekil olarak bulunan kartlar için geçerlidir. Money Club Kart’ı kayıtsız olan müşteriler 444 10 44’ü arayarak kartlarını kayıt ettirebilirler. Cep telefonu sistemde tekil olarak bulunmayan, birden fazla kartta kayıtlı olarak bulunan müşteriler, kartsız alışveriş uygulamasından yararlanamayacaklardır. Kartsız alışveriş kodu ile yapılan alışveriş, SMS talebini yapan telefonun kayıtlı olduğu hesaba yansıyacaktır.
 • Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.