Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Pekmez,reçel.bal bol bol Money al!

  11 - 24 Eylül 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile kahvaltılık ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişe 3 Money hediye edilecektir. Kampanyaya tüm bal ürünleri, helva, tahin-pekmez çeşitleri, tüm reçeller, krem çikolatalar ve ezmeler dahildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 3 Money, kampanya dönemi boyunca en fazla 6 Money kazanılabilir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamında değildir.
 • Tansaş money topla

  28 Ağustos-10 Eylül 2014 tarihleri arasında Tansaş Mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Visa veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneylerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014tür. Kazanılan Moneyler iki gün içinde karta yüklenecektir. Money Topla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Money topla ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Kurban tansaştan alınır

  Bol seçenek...Üç kurban seçenegimiz var. Koç 12-14 kg (canlı agırlıgı ortalama 30-35 kg), Koç 16-18 Kg (canlı agırlıgı ortalama
  40-45 kg),
  Dana 1/7 hisse 18-20 kg (kemiksiz et).
  Çok özel ek hizmet... Kurban kolilerinizi mağazalarımızdan teslim aldığınızda, kuzu için; kolinizdeki parçaları istediginiz sayıda kemikli olarak bölebiliriz. Dana için; kolinizdeki etlerin istediginiz bölümlerini, kıyma, kuşbaşı ve parça et olarak hazırlıyoruz.
  Bol taksit imkanı...Money Bonus, Garanti Bonus, Miles&Smiles, AMEX (American Express), Maximum (İs Bankası ve Ziraat Bankası),
  World (Yapı Kredi, Albaraka, TEB, Vakıfbank), Paraf kartlarına 6 veya 9 Taksit
  Money Bonus indirimi... Money Bonus ile yapılan kurban alışverişinizde anında 75 TL indirim
  Adrese Teslim hizmet... Mağazadan, sanal market üzerinden, telefon ile vereceginiz siparişinizi istediğiniz adrese teslim edebiliyoruz.
  Hayır Kurumlarına Bağış İmkanı... Mağazalarımızdan ve www.sanalmarket.com.tr web sitemizden satın aldıgınız kurbanları, TÜRK KIZILAY’ı, BEDD (Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği), ZIÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

  Kurbanlık olarak seçilen bir yasını tamamlamış erkek koçlar ve iki yaşını tamamlamış büyükbaş hayvanlar, sizin vekaletinizle, yasal mevzuata uygun, onaylı kesimhanelerde, bayramın birinci ve ikinci günü, noter huzurunda ve islami kurallara uygun olarak kesilecektir. Kurbanlık koç ve danalar parçalandıktan sonra, hijyen ve gıda güvenligi standartlarına uygun şekilde kolilenecektir. Kesilen kurbanlık koçların Veteriner Hekim muayenesi sonucunda, tüketimi uygun sakatatlar koli içinde bulunacak; Kesim sonrası, kurban eti dışında çıkan tüm yan ürünler bağışlanacaktır. Bağış makbuzları koli içinde müşterilerimize ulaştırılacaktır. Kurbanınız Koç ise; bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü günü , Dana hisse ise; bayramın üçüncü ya da dördüncü günü teslim alabilirsiniz. Kurban siparişlerinizi mağazlarımızda siparis formları ile kredi kartı ve nakit ödeme seçenekleriyle, www.sanalmarket.com.tr ve www.migros.com.tr internet siteleri üzerinden ya da 444 10 44 no’lu sipariş hattından kredi kartı ve havale ödeme seçenekleri ile verebilirsiniz. Adrese teslimatlar yanlızca Istanbul, Ankara ve Izmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde geçerlidir. Dağıtım kapasitemiz belirli sayıda kurban ile sınırlıdır. Migros mağazalarından verilecek adrese teslim kurban siparişlerinde, 15 TL teslimat ücreti fiyata ilave edilecektir. Internetten ve telefon ile vereceğiniz siparişlerde faturanız kurban koliniz ile size teslim edilecektir. Kurban satışında diğer kampanya, promosyon ve indirimler geçerli degildir.
 • Bebeklere Büyük Kazanç

  Bu kampanya Hayat Kimya Sanayi A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.08.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/2510-6571 sayılı izni ile 28.08.2014(09:00)- 10.09.2014 (22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros veya Sanal Market mağazalarından Hayat Kimya Sanayi A.Ş’nin tüm Molfix markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart) kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır. Çekilişte 15 kişi 48 adet Molfix İkiz Paket(Mini-Midi-Maxi-Maxi Plus-Junior-Extra Large- Yenidoğan) bebek bezinden oluşan set ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 25.09.2014 tarihinde, saat 11:00’da Markera Çekiliş ve Org.Hizm.Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No:30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 30.09.2014 tarihli Birgün gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Kimliği ve alışveriş belgesi ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Hayat Kimya Sanayi A.Ş Migros Ticaret A.Ş. ve Markera Çekiliş veOrg. Hizm. Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 03 nolu Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukardaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Çocukların Sağlığı Bizim İçin Önemli

  TANSAŞ RAFLARINDA YER ALAN KIRTASİYE ÜRÜNLERİ BU TESTLERDEN GEÇMEKTEDİR.

  Sağlıklı bireyler yetiştirmede çocuklarımızın tükettikleri gıdalar kadar, kullandıkları eşyaların da güvenli olması önemlidir.
  Tansaş olarak kırtasiye malzemelerindeki kimyasal riskleri kontrol altında tutmak için reyonlarımızda yer alan bütün kırtasiye malzemelerinin yasal mevzuata uygun olarak analizleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

  Kırtasiye malzemelerinin analizleri Akredite Laboratuvarlar tarafından Tansaş Kalite Planlarına uygun olarak yaptırılmakta olup Kırtasiye Ürünlerindeki Kimyasal Riskler aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

  “Azo Boyarmaddeler, Fitalat, Ağır Metaller, Nikel, Kanserojen Boyarmaddeler, Formaldehit, Poliaromatik hidrokarbonlar (PAH)”

  Kanserojen Boyarmaddeler: Ürünlerin çeşitli aşamalardaki boyama proseslerinde kullanılan bu kimyasalların çeşitli alerjik reaksiyonlara sebep olabildiği ve kanserojen etkileri bulunabildiği tespit edilmiştir. Kırtasiye ürünleri kapsamında tekstil ürünleri, deri ve sentetik materyaller ile boyalar, çantalar, beslenme çantaları, kalem kutular test edilmektedir.

  Fitalat: Yaygın olarak plastiklerin yumuşatılmasında kullanılan fitalatlar, kanser, böbrek ve karaciğer fonksiyonları, hormonlar ve üreme sistemleri gelişimi, metabolizma ve büyüme fonksiyonları üzerinde olumsuz etkileri dolayısıyla, insan sağlığı açısından ciddi riskler oluşturabilirler. Kırtasiye ürünleri kapsamında çocukların kullandıkları okul gereçleri (makas, maket bıçakları, kalemtraş, zımba, dosya grupları, silgiler, beslenme çantaları, kalemkutular, boyalar (pastel ve sulu boyalar) test edilmektedir.

  Azo Boyarmaddeler: Kırtasiye ve pek çok alanda kullanılabilen boyar maddeler olup bu kimyasalların ciltte çeşitli alerjik reaksiyonlara sebep olmakla birlikte, kanserojen etkileri olabileceği tespit edilmiştir. Kırtasiye ürünleri kapsamında olan boyalar (pastel boyalar, sulu boyalar), çanta ve kalemkutular, dosyalama grupları test edilmektedir.

  Ağır Metaller: Çocuklara ter veya tükürük yolu ile bulaşabilecek ağır metallerin tayini için yapılır. Kurşun, arsenik, krom vb. gibi ağır metaller, kanserojen, alerjik ve toksik etkilerden dolayı hormonal sistem, kan ve dolaşım sistemi, bağışıklık sistemi, solunum, sinir ve sindirim etkileyebilir. Kırtasiye ürünleri kapsamında kumaş, aksesuar, kaplamalar, boyalar, metal, cam, kağıt, silgi (tüm kırtasiye ürünleri) test edilmektedir.

  Nikel: Alaşım numunelerin kaplamasında, korozyona karşı direncinin arttırılmasında ve sertliklerinin arttırılmasında kullanılan nikel özellikle aksesuarlarda kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Son derece alerjiktir. Alerjik reaksiyonlar yaşam boyu tekrarlayan kabartılı ve şişkin kırmızı renkli egzamalara dönüşebilir. Kırtasiye ürünleri kapsamında çocukların kullandıkları okul gereçleri (makas, maket bıçakları, kalemtraş, zımba, dosya grupları) test edilmektedir.

  Poliaromatik Hidrokarbonlar ( PAH ): Günümüzde bilinen kimyasal kanserojenlerin en önemlilerinden biridir. Plastikleştirme işleminde kullanılabilmektedirler. Kolaylıkla insan, hayvan ve bitki bünyesine girebilirler. Kırtasiye ürünleri kapsamında çocukların kullandıkları okul gereçlerinde silgiler, matara-beslenme çantaları, plastikler test edilmektedir. Ayrıca gıda temas eden malzemeler grubunda olan mataralarında migrasyon testleri yaptırılarak gıda ile temasının uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir.

  Formaldehit: Kağıt endüstrisinde ve yardımcı kimyasal olarak kullnılan formaldehit vücuda solunum, sindirim ve kısmen de deri yolu ile girebilirler. Bazı hassas bünyelerde yorgunluk, uyuklama, deri döküntüleri, baş ağrısı, baş dönmesi, konsantrasyon bozukluğu ve hatta astım vb. sağlık sorunları ortaya çıkarabilmektedirler. Kırtasiye ürünleri kapsamında kağıt ürünler, dosyalama grupları test edilmektedir.
 • Tansaş Alışverişe Gaz Veriyor!

  14-27 Ağustos 2014 tarihleri arasında Tansaş mağazalarından Money Club, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 50 TL ve üzeri market alışverişi yapan müşteriler, Aygaz veya Mogaz Otogaz veya Moistasyonlarında geçerli 10 TL değerinde hediye otogaz kazanacaklardır. 50 TL alışverişlimitine alkollu ürünler, sigara, oprator TL yükleme ürünleri, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Tansaş’ta yapılacak tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri market alışverişlerinin kasa fişlerinin alt kısmında 16 haneli bir şifre çıkacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, 16 haneli şifreleri “TANSAS” yazıp bir boşluk bırakarak 3161’e SMS atmaları durumunda cep telefonlarına Aygaz veya Mogaz Otogaz istasyonlarında kullanabilecekleri 8 haneli bir şifre gelecektir. 8 haneli şifreler tüm Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında geçerlidir. Kiosk cihazı bulunan Aygaz Otogaz istasyonlarında kiosk üzerinden teyit edilerek kullanılabilecektir. Kiosk olmayan istasyonlarda ise şifrenin market görevlilerine bildirilerek kontrolü sağlanabilecektir. Her müşteri kampanyadan üç kere faydalanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak için 8 haneli şifrenin kullanılması gerekmektedir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Şifrelerin son kullanma tarihi 30 Eylül 2014’tür. Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır. Aygaz, 5015 ve 5307 sayılı yasal mevzuat veya Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu karar gereği uygulamalarındaki değişiklikler nedeniyle tüm uygulama koşullarını tek taraflı olarak ve önceden bildirmeksizin değiştirebilir veya uygulamayı sonlandırabilir.
  Ayrıntılı bilgi için: Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999
 • Beypiliç - Burger King Kampanyası

  Kampanya 17-30 Temmuz tarihleri arasında Migros, Migros Jet, 5M Migros, Tansaş mağazalarında ve Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 15 TL ve üzeri Beypiliç taze ve işlenmiş ürün alışverişlerinde geçerlidir. İndirimli Burger King menü şifreniz alışverişiniz sonrasında kasa fişinizde çıkacaktır. Her Money Club üyesi kampanyadan sınırsız yararlanabilir. Kampanyada kazanılan şifreler 30 Eylül 2014 tarihine kadar, Edirne Kapıkule, Havalimanı ve Mobil Burger King restoranları haricindeki tüm Burger King restoranlarında geçerli olup, paket serviste geçerli değildir. Kasa fişinizde çıkacak olan tek kullanımlık şifreniz ile Burger King menü ( 1 chicken Royale Sandiviç,1 King Chicken Sandiviç , 6’lı Tenders, 2 Küçük Boy İçecek, 1 Büyük Boy Patates )30,00 TL yerine 14,90 TL’ye satın alınacaktır. Şifrenizi, ödeme sırasında Burger King restoranlarındaki kasa görevlilerine iletmeniz gerekmektedir. Kampanya şifresi başka bir promosyon ile birlikte kullanılmaz ve tek alışveriş için geçerlidir. Kampanya menüsünde yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, limonata, çilekli limonata ve milkshake dahil değildir. Kampanya şifrenizin kaybolmasından Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Bizim mahalle alışverişi Tansaş'ta yapıyor indirimi esnafta kullanıyor

  2014 yılı boyunca kampanyaya dahil Tansas magazalarından Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile tek seferde yapılacak 30 TL ve üzeri alısverislerde müsteriye 1 adet Tansas Esnaf El Ele Indirim Çeki verilecektir. Müsterilerimiz bu çek ile kampanyaya dahil esnaflardan tercih ettikleri birinde indirim hakkı kazanacaklardır. Indirim çeki tek kullanımlıktır, indirim oranları ve kullanım detayları çek üzerinde belirtilmektedir. Çekin ödeme öncesi esnafa teslim edilmesi gerekmektedir. Her alısveriste sadece 1 adet indirim çeki kullanılabilir, çekler birlestirilerek kullanılamaz. 30 TL harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, TL yükleme ve yeniden satıs amaçlı toplu satın alımlar dahil degildir. Detayları kampanyaya dahil Tansas magazalarından ve tansas.com.tr’den ögrenebilirsiniz. Dilek ve önerileriniz için Müsteri Hizmetleri: 444 10 44
 • 1 Money = 25 Mil Tansaş Kampanyası

  Kampanya 30 Haziran 2014 tarihine kadar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles & Smiles üyesi olunması ve Money Club Kart özellikli ve Miles & Smiles TK numarası ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olmak için “Mil” boşluk Money Club Kart numarası boşluk TK numarasının 5818’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımı için SMS ile gönderilen Money Club Kart hesabına kayıtlı ad – soyad bilgisi ile TK no bilgisi paylaşılan Miles & Smiles hesabına kayıtlı karta kayıtlı ad – soyad bilgisinin aynı olması gerekmektedir. Başarı ile kayıt olunduktan sonra, bu tarihten itibaren kampanyaya kayıtlı Money Club özellikli kart ve bu karta bağlı kartlar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten yapılan alışverişlerden kazanılan Money’ler 1 Money = 25 Mil çarpanı ile kampanyaya katılım esnasında verilen TK hesabına bonus mil olarak yüklenecektir. Hak edilen bonus millerin yüklenmesi yapılmadan önce SMS ile onay alınarak her ayın 10. gününde Miles & Smiles Hesaplarına yüklenecektir.Yapılacak olan alışverişlerde mil kazanımı için mil programına kaydedilen Money Club Kart’ın veya o kartın bağlı olduğu hesaptaki kartlardan herhangi birinin kullanılması gerekmektedir. Toplam harcama tutarına yeniden satış amaçlı alışverişler dahil olmayacaktır. Yeniden satış amaçlı alışverişler tespit edildiğinde bu alışverişlerden elde edilen bonus miller geri alınacaktır. Kampanya sonuna kadar bir hesap en fazla 50.000 bonus mil kazanabilir. Her Money Club özellikli kart, bu karta bağlı diğer kartlarla beraber 1 adet Miles & Smiles üyeliği ile kayıt olabilir. Mil kullanımlarında Miles & Smiles programı genel kural ve koşulları geçerlidir.
 • Cep numaramla money club fırsatları yanında

  Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.