Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Züccaciye ürünlerinde fırsat kapıyı çalıyor

  Kampanya 22 Ocak-4 Şubat 2015 tarihleri arasında Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Tek seferde 3 adet aynı züccaciye ürün alımınızdan biri veya 3 farklı züccaciye ürün alımınızdan en düşük fiyatlı olan bir adet ürünün bedeli bedava olarak anında fişe yansıyacaktır. Teknik nedenlerden dolayı hediye ürün tutarı düşmediği takdirde ürün tutarı 2 gün içinde alışverişin yapıldığı Money Club karta tanımlanacaktır. Kampanyaya her marka tencere, tava, çaydanlık, kek kalıpları, fırın kapları, mutfak el aletleri(elektrikli ürünler hariç), cam, porselen, seramik, plastik ve ahşap mutfak eşyaları, plastik banyo gereçleri, biblo, çerçeve, mum, mumluk, yapay çiçek, hasır sepetler, çamaşır askıları ve ütü masaları dahildir. Katalog ve mağaza içi indirim ürünleri kampanyaya dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar kampanyaya dahil değildir.
 • Pirinç, bulgur, bakliyat, Money’leri cebe at!

  22 Ocak-4 Şubat 2015 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Marketten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile bakliyat, pirinç veya bulgur ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya her marka bakliyat, pirinç ve bulgur ürünü dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “5MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Topladım, böldüm, çıkardım Money Topla ürünleriyle 21 Money

  22 Ocak - 4 Şubat 2015 tarihleri arasında Tansaş Mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneylerin son kullanma tarihi 30 Haziran 2015’tir. Kazanılan Moneyler iki gün içinde karta yüklenecektir. Money Topla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Money topla ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Bebeklere büyük kazanç!

  BebeMoney kazanmak için BebeMoney üyesi olmanız gerekmektedir. BebeMoney üyesi olmak için; BebeMoney yazarak bir boşluk bırakıp Money Club Kart numaranızı 532 752 00 52 no’lu numaraya SMS atabilirsiniz veya moneyclubkart.com üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bu fiyatlar Money Club Kart ve Money Visa ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.
 • Yılbaşı sepetleri

  Cezbeli Türk Kahvesi 100g, Jacobs Monarch Millicano Eko Paket 75g, Doğadan Ayvalı Ihlamur Çayı 20’li, Doritos Extreme Aile Boy 75g, Bimola Patlamış Mısır 56g, Snickers Bar Çikolata 50g, Biscolata Mood Sütlü, Milka Çilekli Yoğurtlu Tablet Çikolata 100g, Milka Karamel 100g, MM’s Fıstıklı Draje 100g, Carte D'or Puding Çikolatalı 109 g, 7days Kakaolu Kruvasan Tekli, Peyman Dor Leo Klasik Mix 200 g, Pepsi Cola 1l, Yedigün Portakal 1l, Fruko Pet 1l, Akmina Limon Pet 330ml, Tropicana Anadolu Karışık Meyve Nektari 1 l, Red Bull Silver Edition 250 ml, Selpak Collection Peçete 48'li.
 • Cep numaramla money club fırsatları yanında

  Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.