Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Yılbaşı sepetleri

  Cezbeli Türk Kahvesi 100g, Jacobs Monarch Millicano Eko Paket 75g, Doğadan Ayvalı Ihlamur Çayı 20’li, Doritos Extreme Aile Boy 75g, Bimola Patlamış Mısır 56g, Snickers Bar Çikolata 50g, Biscolata Mood Sütlü, Milka Çilekli Yoğurtlu Tablet Çikolata 100g, Milka Karamel 100g, MM’s Fıstıklı Draje 100g, Carte D'or Puding Çikolatalı 109 g, 7days Kakaolu Kruvasan Tekli, Peyman Dor Leo Klasik Mix 200 g, Pepsi Cola 1l, Yedigün Portakal 1l, Fruko Pet 1l, Akmina Limon Pet 330ml, Tropicana Anadolu Karışık Meyve Nektari 1 l, Red Bull Silver Edition 250 ml, Selpak Collection Peçete 48'li.
 • Hindisiz Yılbaşı kutlaması, Moneysiz alışveriş olmaz

  18 Aralık 2014-7 Ocak 2015 tarihleri arasında, Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile yapılacak yılbaşı hindisi alışverişlerinde, 4 Money’e varan tutarda Money hediye edilecektir. En az 2 kg hindi alımında Money hakedilecektir. 2-2.99 kg arasında hindi alımına 2 Money, 3-3.99 kg arasında hindi alımına 3 Money, 4 kg ve üzeri hindi alımlarında 4 Money kazanılacaktır. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 15 Ocak 2015’e kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan her müşteri en fazla 4 Money kazanabilir. Kampanya ürünleri mağaza stokları ile sınırlıdır.
 • Çay, kahve ısıtır içini, 5 Money de hediyesi!

  18 Aralık 2014-7 Ocak 2015 tarihleri arasında Migros, 5M, Tansaş, Migrosjet mağazaları ve Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile çay veya kahve ürünlerinden tek seferde yapılacak 25 TL ve üzeri alışverişlerde 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 15 Ocak 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanya döneminde bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya her marka çay ve kahve ürünü dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılmamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir.
 • Topladım, böldüm, çıkardım Money Topla ürünleriyle...

  4-17 Aralık 2014 tarihleri arasında Tansaş Mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneylerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’tür. Kazanılan Moneyler iki gün içinde karta yüklenecektir. Money Topla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Money topla ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Bebeklere büyük kazanç

  *BebeMoney kazanmak için BebeMoney üyesi olmanız gerekmektedir. BebeMoney üyesi olmak için; BebeMoney yazarak bir boşluk bırakıp Money Club Kart numaranızı 532 752 00 52 no’lu numaraya SMS atabilirsiniz veya moneyclubkart.com üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bu fiyatlar Money Club Kart Visa ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.
 • Bol Kampanya Money'e Susayanlara

  4-17 Aralık 2014 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş ve Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile tüm gazlı içecekler(enerji içecekleri,kolalı içecekler, malt içecekler, meyveli gazoz, sade gazoz, tonik), gazsız içecekler (buzlu içecekler, meyve suları, sporcu içecekleri, şurup ve konsantreler,toz içecekler), su ve maden suları, Mlife, Mselection, Migros markalı meyve suları veya gazlı içecek ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 3, kampanya dönemi boyunca en fazla 6 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.
 • Money'leri topla, alışveriş keyfini katla!

  4-17 Aralık 2014 tarihleri arasında Tansaş Mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneylerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’tür. Kazanılan Moneyler iki gün içinde karta yüklenecektir. Money Topla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Money topla ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Topladım, böldüm, çıkardım Money Topla ürünleriyle

  20 Kasım-3 Aralık2014 tarihleri arasında Tansaş Mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneylerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’tür. Kazanılan Moneyler iki gün içinde karta yüklenecektir. Money Topla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Money topla ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Vücudunuz vitaminle cebiniz money ile doluyor

  20 Kasım-3 Aralık 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile meyve sebze ürünlerinden tek seferde yapılacak 20 TL ve üzeri alışverişe 3 Money hediye edilecektir. Kampanyaya tüm meyve ve sebzeler dahildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 3 Money, kampanya dönemi boyunca en fazla 6 Money kazanılabilir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamında değildir.
 • Reçel, bal, pekmez, moneyler kazan kazan bitmez

  20 Kasım-3 Aralık 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile kahvaltılık ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişe 3 Money hediye edilecektir. Kampanyaya bal ürünleri, helva, tahin-pekmez çeşitleri, tüm reçeller, krem çikolatalar ve ezmelerde geçerlidir. Diyabetik ürünler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 3 Money, kampanya dönemi boyunca en fazla 6 Money kazanılabilir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamında değildir.
 • Money Topla

  6-19 Kasım 2014 Tansaş Money Topla Kampanyası2014 tarihleri arasında Tansaş Mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Visa veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneylerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014tür. Kazanılan Moneyler iki gün içinde karta yüklenecektir. Money Topla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Money topla ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Tatlıları Kaşıkla,Moneyleri Topla

  23 Ekim-5 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 10 TL tutarındaki tüm toz tatlı, paketli tatlı, hamur ve pasta malzemeleri ürünü alışverişlerine 3 Money hediye edilecektir. Hediye Money’lerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’tür. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecektir. Her alışverişte 3 Money, kampanya kapsamında toplamda 6 Money kazanabilirsiniz. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.
 • Tansaş Money Topla

  25 Ekim-5 Kasım 2014 Tansaş Money Topla Kampanyası2014 tarihleri arasında Tansaş Mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Visa veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneylerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014tür. Kazanılan Moneyler iki gün içinde karta yüklenecektir. Money Topla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Money topla ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Bizim mahalle alışverişi Tansaş'ta yapıyor indirimi esnafta kullanıyor

  2014 yılı boyunca kampanyaya dahil Tansas magazalarından Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile tek seferde yapılacak 30 TL ve üzeri alısverislerde müsteriye 1 adet Tansas Esnaf El Ele Indirim Çeki verilecektir. Müsterilerimiz bu çek ile kampanyaya dahil esnaflardan tercih ettikleri birinde indirim hakkı kazanacaklardır. Indirim çeki tek kullanımlıktır, indirim oranları ve kullanım detayları çek üzerinde belirtilmektedir. Çekin ödeme öncesi esnafa teslim edilmesi gerekmektedir. Her alısveriste sadece 1 adet indirim çeki kullanılabilir, çekler birlestirilerek kullanılamaz. 30 TL harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, TL yükleme ve yeniden satıs amaçlı toplu satın alımlar dahil degildir. Detayları kampanyaya dahil Tansas magazalarından ve tansas.com.tr’den ögrenebilirsiniz. Dilek ve önerileriniz için Müsteri Hizmetleri: 444 10 44
 • Cep numaramla money club fırsatları yanında

  Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.