Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Tek seferde 10TL lik çamaşır yumuşatıcısı alışverişine 5 Money Hediye

   
 • Finish Ürünlerinden Tek Seferde 30 TL’lik Alışveriş Yapana 5 Money Hediye !

  1-14 Ekim Ekim tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 30 TL ve üzeri Finish çeşitleri alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kampanyaya katalog ürünleri dahil değildir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL ‘dir. Bir Money Club Kart ile kampanyadan en fazla 2 kez yararlanılabilir.
 • Money Bonus Kıyma İndirimi Kampanyası

  1-14 Ekim 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market'ten Money Bonus ile yapılacak alışverişlerde dana kıymalık et ürünlerinde %25 indirim verilecektir. Kampanyaya tüm daha kıymalık et ürünleri dahildir. Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 15 TL indirim alabilir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.
 • 2li Paket Pringles Al Karaoke Seti Kazan

  Bu fiyatlar Money Club Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Daha fazla bilgi ve kayıt işlemleri için www.pringles.com.tr’yi ziyaret edin. Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.
 • Tek seferde 25TL lik çay ve kahve ürünü alışverişinize 5 Money Hediye!

  3-16 Eylül 2015 tarihlerinde Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 25 TL ve üzeri çay ve kahve ürünleri alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya tüm dökme çaylar, poşetli, bitki ve meyve çayları ve tüm kahve çeşitleri dahildir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015 e kadar kullanılabilecektir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Clear ile İspanyada ElClassico biletini kap, tribünde göster kendini

  Bu kampanya Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet, Sanal Market ve Tansaş mağazalarında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin Signal ürünleri için geçerlidir. Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmaktadır. Bu şekilde harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde Clear 650 ml şampuan ürünlerinden her 1 adet alışveriş için (her 1 adet alışverişe 1 çekiliş hakkı) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 10 kişiye Tek kişilik El Clasico Seyahati (01-30 Kasım 2015 tarihleri arasında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş’nin belirleyeceği bir tarihte 2 gece/3gün 4* otelde tek kişilik standart odalarda, kahvaltı dahil konaklama, İstanbul-Madrid-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, El Clasico futbol maçı bileti, Havalimanı-otel-havalimanı transferleri, Türkçe rehber ile Madrid şehir turu&müze giriş ücretleri, 3 öğle ve 2 akşam yemeği ile restaurant transferleri dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize-pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış fonu, yukarıda belirtilmeyen öğünler ile şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihliye aittir.) ikramiyesi verilecektir.
 • MCK ile Tek Seferde 15TL ve üzeri nestlé kahvaltılık gevrek alana 3 Money Hediye!

  6-19 Ağustos 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 15 TL’lik Nestlé markalı tahıl gevreği alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL’dir.
 • Tek seferde 20tl lik şampuan ve saç bakım ürünleri alışverişinize 5 Money hediye!

  6-19 Ağustos 2015 tarihlerinde Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 20TL ve üzeri şampuan, şampuan sonrası ürünler, saç boyaları, saç şekillendiricileri ve saç fırça/tarayıcıları ürünlerindeki alışverişlerinize 5 Money hediye edilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros MağazaM uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Her mağazadaki şanslı bir kişiye bahar temizliği seti hediye

  02.04.2015-15.04.2015 tarihleri arasında Migros,5M Migros,Migrosjet,Tansaş mağazalarından veya Sanal Merket’ten Money Clup Kart, Money Bonus ya da Money Clup özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.Kampanya süresi boyunca temizlik ürünlerinden (tüm çamaşır veya bulaşık deterjanları ,yüzey temizleyicileri ,sabunlar (katı ,sıvı veya jel ), halı şampuanları leke çıkarıcı ve koruyucular, oda kokuları ,temizlik bezleri,süngerler ve temizlik setleri ) birlikte veya aynı gün içerisinde her bir mağazadan tek seferde 30 TL ve katları tutarında ( her 30 TL ‘ ye bir çekiliş hakkı ) alışveriş yapan müşterilere hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilecektir.Kampanya çekilişi her mağazadan ayrı ayrı yapılacaktır.Kampanyadan ,kampanya tarih aralığı boyunca her mağazadan alışveriş yapan 1 kişi yararlanacaktır.Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır.Kart üyelik bilgilerinin güncelliği , doğruluğu , yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.Çekilişte toplam 1.158 kişiye KDV dahil 74 TL değerinde Bahar Temizliği Seti ( 1 adet CAMSİLMATİK 1 lt,1 adet VİLEDA MİKROFİBERLİ TEMİZLİK BEZİ 4’lü , 1 adet S.BRİTE YEŞİL OLUKLU SÜNGER PAKET 5 ‘li,1 adet VİLEDA STANDART ELDİVEN ORTA , 1 adet MARC AHŞAP TEMİZLEYİCİ 900 ml,1 ader KOSLA HALI ŞAMPUANI ELDE TEMİZLİK 850 ml,1 adet OTOMATİK ACTİVE FRESH 1.5 kg 10 YIKAMA, 1 adet DOMESTOS DAĞ ESİTİSİ 810 gr,1 adet CIF AMONYAKLI 500 ml,1 adet VANISH KOSLA TÜL PARLATICI 500 ml,1 adet MARC LAVANTA 900 ml ) ikramiyesi verilecektir.Ürünler talihlilerin Money Clup Kart’larına yüklenecektir.Kampanya döneminde satışa açık olan mağaza sayısında değişiklik olursa talıhlı sayısı da buna göre değişecektir.Kazanılan ürünler 31.12.2015 tarihine kadar saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo Hizm.Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah.Mesut Cemil Sok. No:30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunun Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hizm.Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.Bir kişi birden fazla ,ikramiye kazanamaz.Kampanya ile ilgile ayrıntılı bilgiye moneyclupkart.com’dan ulaşabilirsiniz.Bu çekilişe katılan herkes,yukarıdaki şartları kabul etmiş satılır.
 • Cep numaramla money club fırsatları yanında

  Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.