Tansaş

Tv
 • Sağlıklı Yaşam Koçu
 • Tarifler
 • Hobi-Pratik Bilgiler
 • Ding - Dong

 • Ramazan paketleri

  Ziyafet Paketi
  Dimyat pilavlık pirinç 1kg
  Dimyat pilavlık bulgur 1kg
  Dimyat Nohut 1kg
  Salat ayçiçek yağı 1kg
  Eriş un 1kg
  Doğuş keyf-idem çay 500g
  Doğuş küp şeker 750g
  Tukaş domates salçası 830g
  Veronelli burgu makarna 500g
  MB Salamura Zeytin
  Knorr şehriyeli tavuk çorbası 54g
  Knorr Tavuk Bulyon 57gr
  Coca-cola 1l
  Fruko gazoz 1l (PET) Nestea ice tea şeftali 1l(pet)
  Nurettin Kocatepe Türk Kahvesi 100g
  Carted’or çikolatalı puding 109 g
  Tukaş Çilek Reçeli
  Ege bal süzme çiçek balı 225g
  Nestle chokella 250g
  Kral cinbaba 140g
  Estuz iyotlu tuz 750g

  Lezzet Paketi
  Dimyat pilavlık pirinç 1kg
  Dimyat pilavlık bulgur 1kg
  Dimyat Nohut 1kg
  Salat ayçiçek yağı 1kg
  Eriş un 1kg
  Doğuş keyf-idem çay 500g
  Doğuş küp şeker 750g
  Tukaş domates salçası 830g
  Veronelli burgu makarna 500g
  MB Salamura vakum zeytin 200g
  Knorr şehriyeli tavuk çorbası 54g
  Knorr Tavuk Bulyon 57gr
  Coca-cola 1l
  Nestea ice tea şeftali 1l(pet)
  Nurettin Kocatepe Türk Kahvesi 100g
  Carted’or çikolatalı puding 109 g
  Tukaş Çilek Reçeli

  Bereket Paketi
  Dimyat pilavlık pirinç 1kg
  Dimyat pilavlık bulgur 1kg
  Salat ayçiçek yağı 1kg
  Eriş un 1kg
  Doğuş keyf-idem çay 500g
  Doğuş küp şeker 750g
  Tukaş domates salçası 830g
  Veronelli burgu makarna 500g
  Knorr şehriyeli tavuk çorbası 54g
  Coca-cola 1l
  Nestea ice tea şeftali 1l(pet)
  Carted’or çikolatalı puding 109 g
 • Money Bonus ile ikinci 100TL alışverişe Ramazan Bereket Paketi Hediye

  25 Haziran-16 Temmuz 2015 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci 100 TL ve üzeri harcamanızda Ramazan Bereket Paketi hediye edilecektir. Ramazan Bereket ödülü ikinci 100 TL ve üzeri işlemden sonraki işlemlerde alınmalıdır. 100 TL’lik harcamalara alkollü içecekler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, elektrikli/elektronik ürünler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. İndirimden yararlanmak için her iki işlemde de kasa işlemlerine başlamadan önce Money Boonus’un kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Her müşteri kampanya toplamında en fazla 1 adet hediye Ramazan Bereket Paketi alabilir. Ürün indirimi teknik nedenerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
 • Topladım, böldüm, çıkardım, Money Kazan ürünleriyle 27 Money'i cebe attım!

  25 Haziran – 8 Temmuz 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazaları veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Kazan ürünlerinden kazanacağınız Money’ler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Kazan ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kart’lar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet, kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli “Sana Özel Money” ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
 • Bebeklere büyük kazanç!

  Bebe Money kazanmak için Bebe Money üyesi olmanız gerekmektedir. Bebe Money üyesi olmak için; BebeMoney yazarak bir boşluk bırakıp Money Club Kart numaranızı 5818’e SMS atabilirsiniz veya moneyclubkart.com üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bu fiyatlar Money Club Kart ve Money Bonus ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.
 • Tek seferde 40TL'lik güneş bakım ürünü alışverişine 10 Money hediye!

  25 Haziran-8 Temmuz 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 40 TL ve üzeri güneş bakım ürünü alımı yapan müşterilere 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Her alışverişte 10, kampanya dönemi boyunca toplam 20 Money kazanılabilir. Kampanyaya güneş losyon ve sütleri, güneş sonrası ürünler, güneş yağları ve jeller, güneşsiz bronzlaştırıcılar dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, MONEY yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Tek seferde 25TL'lik deniz tatili şişme ürünü alışverişine 5 Money hediye!

  25 Haziran-8 Temmuz 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 25 TL ve üzeri deniz tatili ürünü alımı yapan müşterilere 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya deniz tatil ürünleri içinde yer alan bone, bot, can simidi, can yeleği, deniz gözlüğü, deniz topu, hasır, havuz, pompa, kolluk, maske, şnorkel, palet, sörf, yatak, yüzme seti, can güvenliği setleri dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, MONEY yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Money Club Kart ile tek seferde 30TL'lik L'Oreal Paris alışverişi…

  Loreal Paris ile Migros'tan 1 Çifte 2 Gece 3 Gün !
  Güney Fransa  Tatili Hediye!

  Bu kampanya LOREAL TÜRKİYE KOZMETİK SAN. VE TİC. A.Ş. adına MPİ’nin 03.06.2015 tarih ve 52739871-255.01.02/1727-4191 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 11.06.2015 saat 10:00 – 30.06.2015 saat 22:00 tarihleri arasında Türkiye genelindeki, tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarından, Sanal Marketinden Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kartlar ile hergün içerisinde tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL’ye bir çekiliş hakkı) tüm Loreal Paris ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 15.07.2015 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD.ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya – Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 1 kişi 3,000 Euro değerinde NICE seyahati (18 – 20 Eylül tarihleri arasında, 2 kişilik odada, 2 gece 3 gün (ODA – KAHVALTI) konaklama ve gidiş + dönüş ekonomi sınıf uçak bileti + transfer, havaalanı vergileri, sağlanacaktır. Seyehat İstanbul’da başlayıp İstanbul’da sona erecektir. Seyahat talihli dahil 2 kişiliktir. 100 kişi 180,00 TL değerinde Cannes Hediye Paketi (TR5 360 SH ŞAMPUAN, TR5 360 ASH BAKIM KREMİ, TR5 MASKE, EXT.OİL SAÇ YAĞI, EXCELLENCE EFSANEVİ KAHVE SAÇ BOYASI, DERMO SKİN PERFECTİON – GÜNDÜZ KREMİ, LP COLOR RİCHE RUJ, LP İNTENZA MASKARA) verilecektir. Kazanan talihliler 20.07.2015 tarihli Birgün gazetesinde duyurulucaktır. Kampanya yanlızca Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yönelik olup, üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine, çekiliş hakkı verilmeyecektir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyehat, İstanbul’da başlayıp İstanbul’da bitecektir. İstanbul’a kadar ulaşım masraflaı talihlilere aittir. Vize, pasaport işlemleri ve masrafları yurdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye teslimatında fiş-fatura ibrazı zorunludur. Çekilişe Migros Ticaret A.Ş., ve LOREAL TÜRKİYE KOZMETİK SAN. VE TİC. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Her mağazadaki şanslı bir kişiye bahar temizliği seti hediye

  02.04.2015-15.04.2015 tarihleri arasında Migros,5M Migros,Migrosjet,Tansaş mağazalarından veya Sanal Merket’ten Money Clup Kart, Money Bonus ya da Money Clup özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.Kampanya süresi boyunca temizlik ürünlerinden (tüm çamaşır veya bulaşık deterjanları ,yüzey temizleyicileri ,sabunlar (katı ,sıvı veya jel ), halı şampuanları leke çıkarıcı ve koruyucular, oda kokuları ,temizlik bezleri,süngerler ve temizlik setleri ) birlikte veya aynı gün içerisinde her bir mağazadan tek seferde 30 TL ve katları tutarında ( her 30 TL ‘ ye bir çekiliş hakkı ) alışveriş yapan müşterilere hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilecektir.Kampanya çekilişi her mağazadan ayrı ayrı yapılacaktır.Kampanyadan ,kampanya tarih aralığı boyunca her mağazadan alışveriş yapan 1 kişi yararlanacaktır.Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır.Kart üyelik bilgilerinin güncelliği , doğruluğu , yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.Çekilişte toplam 1.158 kişiye KDV dahil 74 TL değerinde Bahar Temizliği Seti ( 1 adet CAMSİLMATİK 1 lt,1 adet VİLEDA MİKROFİBERLİ TEMİZLİK BEZİ 4’lü , 1 adet S.BRİTE YEŞİL OLUKLU SÜNGER PAKET 5 ‘li,1 adet VİLEDA STANDART ELDİVEN ORTA , 1 adet MARC AHŞAP TEMİZLEYİCİ 900 ml,1 ader KOSLA HALI ŞAMPUANI ELDE TEMİZLİK 850 ml,1 adet OTOMATİK ACTİVE FRESH 1.5 kg 10 YIKAMA, 1 adet DOMESTOS DAĞ ESİTİSİ 810 gr,1 adet CIF AMONYAKLI 500 ml,1 adet VANISH KOSLA TÜL PARLATICI 500 ml,1 adet MARC LAVANTA 900 ml ) ikramiyesi verilecektir.Ürünler talihlilerin Money Clup Kart’larına yüklenecektir.Kampanya döneminde satışa açık olan mağaza sayısında değişiklik olursa talıhlı sayısı da buna göre değişecektir.Kazanılan ürünler 31.12.2015 tarihine kadar saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo Hizm.Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah.Mesut Cemil Sok. No:30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunun Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hizm.Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.Bir kişi birden fazla ,ikramiye kazanamaz.Kampanya ile ilgile ayrıntılı bilgiye moneyclupkart.com’dan ulaşabilirsiniz.Bu çekilişe katılan herkes,yukarıdaki şartları kabul etmiş satılır.
 • Cep numaramla money club fırsatları yanında

  Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.